Regioner

Norra Norrland

Jokkmokk

William Furtenback

Servicetekniker

E-post: william.furtenback@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 08

Vidsel

Tom Karlsson

Teknisk säljare & support

E-post: tom.karlsson@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 90

Luleå

Olle Isaksson

Servicetekniker

E-post: olle.isaksson@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 83

Skellefteå

Mattias Hedström

Teknisk säljare

E-post: mattias.hedstrom@l5navigation.com

Telefon: 070-618 03 98

Joachim Edström

Regionchef | KAM | Partner

E-post: joachim.edstrom@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 96

Dorotea

Emil Engström

Servicetekniker

E-post: emil.engstrom@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 75

Umeå

Matti Andersson

Applikationsingenjör – Jordförflyttande maskiner

E-post: matti.andersson@l5navigation.com

Telefon: 072-586 98 55

Södra Norrland

Östersund

Anders Lindqvist

Teknisk säljare

E-post: anders.lindqvist@l5navigation.com

Telefon: 070-618 98 96

Sundsvall

Mattias Malmsten

Supportansvarig | Applikationsingenjör Mätteknik

E-post: mattias.malmsten@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 49

Sebastian Sundberg

Servicetekniker

E-post: sebastian.sundberg@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 29

Fredrik Nordin

Regionchef | Marknadsansvarig | Partner

E-post: fredrik.nordin@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 50

Mitt

Anton Karlefors

Teknisk säljare

E-post: anton.karlefors@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 11

Oskar Sköld

Servicetekniker

E-post: oskar.skold@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 15

Johan Spector

Regionchef | Affärsutvecklare | Partner

E-post: johan.spector@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 58

Gävle, Uppsala, Stockholm

Väst

Göteborg

Peter Gustafsson

Teknisk säljare | Regionchef

E-post: peter.gustafsson@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 04

Gabriel Sandmark

Servicetekniker

E-post: gabriel.sandmark@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 33

Syd

Löddeköpinge

Filip Henziger

Teknisk säljare & support

E-post: filip.henziger@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 06

Christofer Hesselgard

Teknisk säljare & support

E-post: christofer.hesselgard@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 07

Johan Ovredsson

Servicetekniker

E-post: johan.ovredsson@l5navigation.com

Telefon: 072-500 18 03

Specialmaskiner

Avesta

Patrik Tallgren

Regionchef | Teknisk chef | Partner

E-post: patrik.tallgren@l5navigation.com

Telefon: 072-246 93 81

Robert Engdahl

Servicetekniker

E-post: robert.engdahl@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 03

Hans Lindell

Servicetekniker

E-post: hans.lindell@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 20

Veronica Liliendahl

Applikationsingenjör - Specialmaskiner

E-post: veronica.liliendahl@l5navigation.com

Telefon: 072-528 99 88

Vill du komma i kontakt med oss eller veta mer om något?

Skriv en rad eller två om vad du undrar över eller vilken produkt du vill veta mer om så hör vi av oss så snart som möjligt.