Kontakt

Vårt supportnummer är bemannat mellan 07:00 - 17:00 helgfria vardagar - vilket gör oss till branschens mest tillgängliga leverantör.

Generell e-post: info@l5navigation.com – Support e-post: support@l5navigation.com – Supportnummer: 010-457 77 90

Luleå

  • Kontakt

    Martin Lindgren
    E-post: martin.lindgren@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 97
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Handelsvägen 17A
    973 45 Luleå

Martin Lindgren

VD | Partner

E-post: martin.lindgren@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 97

Tommy Lampinen

Montage- & servicekoordinator

E-post: tommy.lampinen@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 68

Olle Isaksson

Servicetekniker

E-post: olle.isaksson@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 83

Vidsel

  • Kontakt

    Tom Karlsson
    E-post: tom.karlsson@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 90
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Hantverksgatan 2
    942 95 Vidsel

Tom Karlsson

Teknisk säljare & support

E-post: tom.karlsson@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 90

Skellefteå

  • Kontakt

    Joachim Edström
    E-post: joachim.edstrom@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 96
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Svedjevägen 11
    931 36 Skellefteå

Joachim Edström

Säljansvarig | Partner

E-post: joachim.edstrom@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 96

Dorotea

  • Kontakt

    Emil Engström
    E-post: emil.engstrom@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 75
  • Adress

Emil Engström

Servicetekniker

E-post: emil.engstrom@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 75

Umeå

  • Kontakt

    Matti Andersson
    E-post: matti.andersson@l5navigation.com
    Telefon: 072-586 98 55
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Kontaktvägen 3
    901 33 Umeå

Matti Andersson

Applikationsingenjör – Jordförflyttande maskiner

E-post: matti.andersson@l5navigation.com

Telefon: : 072-586 98 55

Örnsköldsvik

  • Kontakt

    Ronny Gjersvold
    E-post: ronny.gjersvold@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 94
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Svedjevägen 15
    894 35 Själevad

Ronny Gjersvold

Applikationsingenjör – Jordförflyttande maskiner

E-post: ronny.gjersvold@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 94

Towe Sjölund

Lager- och logistikassistent

E-post: towe.sjolund@l5navigation.com

Telefon: : 072-500 08 65

Robert Wågström

Applikationsingenjör – Specialmaskiner

E-post: robert.wagstrom@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 93

Sundsvall

  • Kontakt

    Fredrik Nordin
    E-post: fredrik.nordin@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 50
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Björneborgsgatan 25
    854 60 Sundsvall

Fredrik Nordin

Marknadsansvarig | Partner

E-post: fredrik.nordin@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 50

Mattias Malmsten

Teknisk säljare & support | Applikationsingenjör Mätteknik

E-post: mattias.malmsten@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 49

Sebastian Sundberg

Servicetekniker

E-post: sebastian.sundberg@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 29

Avesta

  • Kontakt

    Patrik Tallgren
    E-post: patrik.tallgren@l5navigation.com
    Telefon: 072-246 93 81
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Högboleden 47
    774 61 Avesta

Patrik Tallgren

Teknikansvarig | Partner

E-post: patrik.tallgren@l5navigation.com

Telefon: : 072-246 93 81

Mattias Hansson

Applikationsingenjör – Hårdvara

E-post: mattias.hansson@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 10

Robert Engdahl

Servicetekniker

E-post: robert.engdahl@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 03

Hans Lindell

Servicetekniker

E-post: hans.lindell@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 20

Örebro

  • Kontakt

    Johan Spector
    E-post: johan.spector@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 58
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Stenbackevägen 6
    702 25 Örebro

Johan Spector

Försäljning & Affärsutveckling | Partner

E-post: johan.spector@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 58

Anton Karlefors

Teknisk säljare

E-post: anton.karlefors@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 11

Pierre Gustafsson

Servicetekniker

E-post: pierre.gustafsson@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 15

Göteborg

  • Kontakt

    Peter Gustafsson
    E-post: peter.gustafsson@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 04
  • Adress

Peter Gustafsson

Försäljning & Affärsutveckling

E-post: peter.gustafsson@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 04

Gabriel Sandmark

Servicetekniker

E-post: gabriel.sandmark@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 33

Löddeköpinge

  • Kontakt

    Christofer Hesselgard
    E-post: christofer.hesselgard@l5navigation.com
    Telefon: 072-528 99 07
  • Adress

    L5 Navigation Systems AB
    Mobilvägen 2
    246 43 Löddeköpinge

Christofer Hesselgard

Teknisk säljare & support

E-post: christofer.hesselgard@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 07

Filip Henziger

Teknisk säljare & support

E-post: filip.henziger@l5navigation.com

Telefon: : 072-528 99 06

Fredrik Jönsson

Servicetekniker

E-post: fredrik.jonsson@l5navigation.com

Telefon: : 072-500 18 03

Stockholm, Uppsala, Gävle

  • Kontakt

    3D:Partner i Mälardalen AB
    E-post: info@3dpartner.se
    Telefon: 08-14 10 00
  • Adress

    3D:Partner i Mälardalen AB
    Storgatan 60
    744 32 HEBY

Norge

  • Kontakt

    Rolf Michaelsen
    E-post: rolf.michaelsen@l5navigation.com
    Telefon: +4790066912
  • Adress

    L5 International AS
    Hvamstubben 17
    2013 SKJETTEN
    NORWAY

Finland

  • Kontakt

    Sven-Erik Emtö
    E-post: svenerik@l5navigation.com
    Telefon: +358 44 766 6030
  • Adress

    L5 Finland Oy
    Satamakatu 8 B27
    70100 KUOPIO
    FINLAND

Vill du komma i kontakt med oss eller veta mer om något?

Skriv en rad eller två om vad du undrar över eller vilken produkt du vill veta mer om så hör vi av oss så snart som möjligt.