Kontakt

Generell e-post: info@l5navigation.com

Support e-post: support@l5navigation.com

Supportnummer: 010-457 77 90

Luleå

Martin Lindgren – VD, Partner
E-post: martin@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 97
Adress: Betongvägen 11, 973 45 Luleå

Tom Karlsson – Teknisk säljare, support
E-post: tom@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 90

Olle Isaksson – Serviceingenjör
E-post: olle@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 83

Tommy Lampinen – Eftermarknadsansvarig
E-post: tommy@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 68

Skellefteå

Joachim Edström – Säljansvarig, Partner
E-post: jocke@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 96

Umeå

Matti Andersson – Projektledare specialmaskiner
E-post: matti@l5navigation.com
Telefon: 072-586 98 55

Dorotea

Emil Engström – Serviceingenjör
E-post: emil@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 75

Örnsköldsvik

Robert Wågström – Montage, utbildning & support. Produktspecialist borrning
E-post: robert@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 93
Adress: Svedjevägen 15, 894 35 Själevad

Ronny Gjersvold – Serviceingenjör
E-post: ronny@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 94

Sollefteå

Mattias Malmsten – Säljansvarig geodesi
E-post: mattias@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 49

Sundsvall

Fredrik Nordin – Marknadsansvarig, Partner
E-post: fredrik@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 50

Avesta

Patrik Tallgren – Teknikansvarig, Partner
E-post: patrik@l5navigation.com
Telefon: 072-246 93 81
Adress: Högboleden 47, 774 61 Avesta

Robert Engdahl – Serviceingenjör
E-post: engdahl@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 03

Mattias Hansson – Serviceingenjör
E-post: hansson@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 10

Örebro

Johan Spector – Affärsutveckling, Partner
E-post: spector@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 58

Göteborg

Peter Gustafsson – Affärsutveckling, försäljning
E-post: peter@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 04

Norge

Rolf Michaelsen – Internationell säljchef, VD L5 International, Partner
E-post: rolf@l5navigation.com
Telefon: +4790066912

Björn Blomqvist – Ansvarig för internationell service och support, Partner L5 International
E-post: bjorn@l5navigation.com
Telefon: +4790239082

Finland

Sven-Erik Emtö – Sälj och support, VD L5 Finland, Partner
E-post: svenerik@l5navigation.com
Telefon: +358 44 766 6030

Få uppdateringar och berätta vad ni tycker på Twitter and Facebook!