Kontakt

Generell e-post: info@l5navigation.com

Support e-post: support@l5navigation.com

Supportnummer: 010-457 77 90

Martin Lindgren – VD / Delägare
E-post: martin@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 97
Adress: Betongvägen 11, 973 45 Luleå

Patrik Tallgren – Teknikansvarig / Delägare
E-post: patrik@l5navigation.com
Telefon: 072-246 93 81
Adress: Grabbogatan 4, 774 35 Avesta

Matti Andersson – Eftermarknadsansvarig, Projektledare specialmaskiner
E-post: matti@l5navigation.com
Telefon: 072-586 98 55

Robert Wågström – Montage, utbildning & support. Produktspecialist borrning
E-post: robert@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 93

Ronny Gjersvold – Serviceingenjör
E-post: ronny@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 94

Tom Karlsson – Specialist 3D maskinstyrning
E-post: tom@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 90

Joachim Edström – Säljansvarig
E-post: jocke@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 96

Tommy Lampinen – Serviceingenjör
E-post: tommy@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 68

Gustav Vonkavaara – Serviceingenjör
E-post: gustav@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 83

Robert Engdahl – Serviceingenjör
E-post: engdahl@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 03

Peter Eriksson – Ansvarig Stockholm, Specialist 3D maskinstyrning
E-post: peter@l5navigation.com
Telefon: 072-528 99 92

Marcus Sedin – Sälj & supportansvarig Geomatik
E-post: marcus@l5navigation.com
Telefon: 070-323 23 25

Rolf Michaelsen – Internationell säljchef, VD L5 International
E-post: rolf@l5navigation.com
Telefon: +4790066912

Björn Blomqvist – Ansvarig för internationell service och support, Partner L5 International
E-post: bjorn@l5navigation.com
Telefon: +4790239082

Sven-Erik Emtö – Sälj och support, VD L5 Finland
E-post: svenerik@l5navigation.com
Telefon: +358 50 527 6837

Få uppdateringar och berätta vad ni tycker på Twitter and Facebook!